Polecane placówki i specjaliści

Galenhttp://www.galen.pl/index.php

prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Ficek – ortopeda traumatolog,  specjalista medycyny sportowej. Placówka specjalizuje się w kompleksowym leczeniu schorzeń i urazów układu ruchu. Obecnie Ośrodek dysponuje poradnią ortopedyczną, nowoczesnym oddziałem szpitalnym z profesjonalną opieką medyczną.

Sportohttp://www.sporto.net.pl/index.html

Sporto jest przychodnią prywatną powstałą w wyniku rozwoju gabinetu ortopedycznego dr Marcina Domżalskiego.  Placówka ma doświadczenie w opiece medycznej nad klubami sportowymi i wieloma sportowcami wyczynowymi.

dr hab. n. med. Marcin Domżalski – Specjalista Ortopeda Traumatolog
dr Jan Sokal – Radiolog, członek zespołu Sporto

Manus Medicahttp://www.manusmedica.pl/

Centrum Fizjoterapii i Wspomagania Rozwoju Dzieci założone przez Joannę Surowińską, prezes polskiego towarzystwa terapeutów Metody Vojty.

Radiologicahttp://www.radiologica.pl/

Firma specjalizująca się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Zdrowiej Tuhttp://zdrowiejtu.pl/

Polecamy to cudowne miejsce gdzie w  zacisznej atmosferze prowadzone są zajęcia usprawniające i wspomagające nasze ciało, pomagamy pozbyć się uciążliwych bólów, wzmocnimy gorset mięśniowy.

Running Consultinghttp://www.runningconsulting.pl/

Firma, którą tworzą aktualni lub byli profesjonalni biegacze, którzy na sport  wyczynowy potrafią spojrzeć oczami amatora. Doskonale znają się na bieganiu i organizowaniu różnych eventów biegowych

Zdrowe karmelovehttp://zdrovekarmelove.blogspot.com/

Zdrowe odżywianie to nie weganizm, dieta białkowa, bezglutenowa, czy dieta bezcukrowa. To coś więcej co łączy te wszystkie aspekty i układa na jednym, najkorzystniejszym dla zdrowia talerzu.